BUGATTI BASIN BÜLTENİ 2013

Estetik ve teknoloji arayanlar, bu küçük elektrikli ev aletlerinden, müthiş elektrik alacaklar…

İtalyan Bugatti, renkli kişiliğiyle Türkiye’de de mutfaklarda…

Bir su ısıtıcısı, ekmek kızartma ya da espresso kahve makinesi, ne kadar etkileyici olabilir? Bir narenciye sıkacağı, blender veya mutfak terazisine, işlevlerinin ötesinde nasıl bir anlam yüklenebilir? İtalyan Casa Bugatti, sıcak renkleri, sıra dışı tasarımı ve konfor yaratan teknolojisi ile küçük elektrikli ev aletlerini, kişiliği yansıtan, duygusal bağ kurulan, en çok değer verilen kişisel eşyalara dönüştürüyor. Casa Bugatti elektrikli ev aletlerinin Türkiye’ye distribütörlüğünü üstlenen Boğaziçi İthalat, aksesuar kadar şık, ancak şaşırtıcı teknik özelliklere sahip, rengarenk elektrikli ev aletlerini Türk mutfaklarına sunuyor.

Casa Bugatti, dünyanın en hızlı ve pahalı spor otomobilini çağrıştıran marka adı ve onun kadar etkileyici özelliklere sahip küçük elektrikli ev aletleri ile renkli dünyasını mutfaklara yansıtıyor. Sarı, yeşil, eflatun, turuncu ve kırmızı başta olmak üzere, gökkuşağı kadar renkli modelleri ve yuvarlak hatları ile mutfağın gözdesi olmaya aday Bugattiler, yaşam kalitesine hem duygusal, hem de işlevsel açıdan boylarından büyük katkı sağlıyor.

Ünlü sanatçı, tasarımcı ve mimarlardan destek alarak yeni ürünler tasarlayan Bugatti’nin, Vera küçük elektrikli ev aletleri grubu, Andreas Seegatz ve Lorenzo Ruggeri imzasını taşıyor. Bu grupta yer alan elektrikli ev aletleri, iddialı renkleri ve V biçimindeki estetik tasarım formu ile Bugatti’nin modern çizgisini ve çağdaş tasarım anlayışını yansıtıyor.

6 farklı ürün ile mutfaklarda takım ruhu…

Boğaziçi İthalat’ın distribütörlüğünü üstlenerek Türkiye’ye sunduğu Bugattiler, 6 farklı ürün çeşidinden oluşuyor. Bugatti, zaman, ısı ve program seçimi olanağı sağlayan ergonomik Vera su ısıtıcı, bir seferde 1,5 litreye kadar karışım yapabilen sert çelik bıçaklı Vela blender ve hem pratik kahve poşetleri, hem de hazır öğütülmüş kahve ile nefis espresso çeşitleri hazırlayabilen Diva Espresso kahve makineleri ile hayata nefis tatlar katıyor. Birden fazla kızartma opsiyonu sunan sihirli ekmek kızartıcı Volo, maksimum 3 kg. kapasiteli timer özelliğine sahip tek mutfak tartısı Uma ve “V” ailesine yeni katılan narenciye sıkacağı Vita ile de, Bugatti mutfaklarda yarattığı, renk birlikteliği ve takım ruhunu tamamlıyor.

Boğaziçi İthalat, Casa Bugatti küçük elektrikli ev aletlerini, Türkiye’de 40’a yakın satış noktasında tüketici ile buluşturuyor. Boğaziçi İthalat ayrıca Bugatti modellerini, İstanbul’da Beşiktaş Balmumcu’daki showroom’u Info’da sergiliyor.

 

 

© 2013 BOĞAZİÇİ İTHALAT , ALL RIGHTS RESERVED              |              Bookmark and Share

E - BÜLTEN ÜYELİĞİ                                                           SMEG Türkiye    SMEG Türkiye    Boğaziçi İthalat    SMEG Türkiye

En güncel gelişmeler ve en yeni haberler, bültenimize üye olan kullanıcılar için özel olarak gönderilecektir.