SMEG TÜRKİYE

Smeg, İtalya’nın kuzeyinde yer alan Reggio Emmilia yakınlarındaki Guastalla’da yer alan İtalyan ev aletleri üreticisidir. Dünya çapında 16 iştiraki (İngiltere, Belçika, Hollanda, Almanya, İsveç, Danimarka, İspanya, Portekiz, Rusya, Ukrayna, Kazakistan, Güney Afrika, ABD, Avusturalya ve Mozambik), Hong Kong ve Suudi Arabistan’da deniz aşırı ofisleri ve geniş bir satış ağı bulunmaktadır.65 yıldan fazla bir süredir, Smeg firmasının dünya çapındaki ünlü mimarlarla yaptıkları işbirliği sonucunda cihazlar, modern yaşam tarzının tatlı ve zarif çözümleri olarak görülmektedirler.

Smeg firmasının ev tipi cihazlardaki benzersiz çizgisini, profesyonel sektörlerde de sürdürmektedir. Yemek servisi ve cihazları bölümü yüksek-ölçekli restaurant/catering cihazları ve elektro-medikal ürünler ile ilgilenmektedir.

Ürün kalitesi, teknoloji ve tasarıma en yüksek şekilde önem verem kurumsal kültürü sayesinde Smeg Grubu, dünya çapında “Made in Italy” standartlarını tanıtan anahtar temsilcilerden biri olarak bilinmektedir.

Stil ile teknolojinin birleşimi
Stil, Smeg için çok farklı bir konsepttir: ürünün etrafındakilerle iletişim şekli ve kullanıcıların ürün ile etkileşim halinde bulunması.

Smeg ile, cihazlar evlerin kalbi olan ve insanların bir araya geldiği yerde ilgi odağı olmaktadır. Mutfak, tüm fonksiyonlarını birleştirerek, mutlu ve değerli anlar için mükemmel bir alan olmaktadır.

Smeg firmasının estetik ve stil konusunda araştırmalarını yürüten tasarım stüdyosu, Guido Canali, Mario Bellini, Piano Tasarım stüdyosu, Marc Newson ve Ginacarlo Candeago gibi uluslar arası platformda tanınan mimarların desteğini almaktadır.

Teknolojiyi stil ile birleştirmeyi bilmek Smeg için ikon haline gelen ürünler üretmektir. www.smeg.com.tr

© 2013 BOĞAZİÇİ İTHALAT , ALL RIGHTS RESERVED              |              Bookmark and Share

E - BÜLTEN ÜYELİĞİ                                                           SMEG Türkiye    SMEG Türkiye    Boğaziçi İthalat    SMEG Türkiye

En güncel gelişmeler ve en yeni haberler, bültenimize üye olan kullanıcılar için özel olarak gönderilecektir.