LA PAVONI TÜRKİYE

Şirket, seksenlerin ortalarından beri yeni fikirler üzerinde çalışarak ve termoplastik malzemelerden paneller yaratarak, üretim sürecini önemli ölçüde hızlandırmaktadır. Yeni teknolojik gelişmelerin araştırılmasının yanı sıra ergonomiye de büyük önem verilmektedir.

Ticari pazarda, geleneksel kollu ve yarı otomatik makinelerin yanı sıra, bazıları elektronik, bazıları da volümetrik dozajlamalı ve diğer güvenilir modeller piyasaya sürülmüştür.

Aynı prensipler, evde mükemmel kahvelerin hazırlanmasına olanak sağlayan geniş bir model yelpazesine sahip domestik makinelerde de uygulanmaktadır.

Ev tipi cihazlarda lider olan Europiccola ve Professional, zarafet, kalite ve güvenilirliğin uyumluluğunu temsil eder; 1961'den beri üretilen bu makinelerin modası hiçbir zaman geçmeyecektir; Professional, New York'taki Museum of Modern Art'ta sergilenmiştir.

29 Ocak 1999'da La Pavoni, UNI EN ISO 9001 sertifikasını (sayı 9130 PAV2) ve yetkili Sertifikasyon Enstitüleri tarafından verilen IQ Net - kayıt numarası IT-8070'i ve 14 Kasım 2003 tarihli ISO 9001:2000 normlarına uygunluğu aldı.

 

© 2013 BOĞAZİÇİ İTHALAT , ALL RIGHTS RESERVED              |              Bookmark and Share

E - BÜLTEN ÜYELİĞİ                                                           SMEG Türkiye    SMEG Türkiye    Boğaziçi İthalat    SMEG Türkiye

En güncel gelişmeler ve en yeni haberler, bültenimize üye olan kullanıcılar için özel olarak gönderilecektir.