FALMEC TÜRKİYE

Falmec firmasının büyüleyici tarihi tipik bir kuzey-doğu italyan firmasının ki gibidir: kurucuları - Danilo ve Maurizio Poser'in sezgileri ile başlayan - ve piyasa taleplerine özel olarak, yarı-zanaatkar bir firmayı gerçek bir endüstriyel devine çevirip, sofistike stili teknolojik gelişmelerle birleştirerek yenilikçi ürünler ve tasarımlar oluşturdular.

Üretim tesislerinde çalışan 130'dan fazla çalışan, ve araştırma-geliştirme ofisi hergün çalışarak yeni teknolojileri ve piyasa trendleri tespit etmektedir; yılda 130,000 adedin üzerinde üretimi ile, Falmec ürünlerini dünya çapında dağıtmakta, ve iç piyasa ile ihracat piyasası arasında cirosunu dengelemektedir.Günümüzde, Falmec otomasyonlu, 29,000 metre kare üretim tesisleri üzerinde yerleşmiştir. Firma mevcut olarak 100'den fazla modelde 700 değişik versiyon üretim yapmaktadır. Çelik işlemeden iç taraflardaki toz kaplamaya kadar, ses geçirmezlik odasından en yüksek kalitedeki malzemelere kadar, günümüzde, Falmec davlumbazlar sektördeki endüstriyel standartları temsil etmektedir.

Sadece mutfak davlumbazları.
Falmec davlumbazlarının ve kanal sistemlerinin değeri uzmanlaşmaya mutlak bağlılığa dayanmaktadır. Bu bağlılık, firmanın kurulduğu günden bu yana, bu tip ürünleri üretirken yapılan seçimlerde göstererek, mükemmeliği yakalamak ve teknolojik bilgi birikimin tek bir noktaya konsanstre olmasını sağlamıştır.

İşte bu yüzden Falmec davlumbazları fonksiyonellikte, performansta ve dayanıklılıkta en iyi temsil eder, ve bu yüzden çevreye, mükemmel bir şekilde kokulardan arınmış temiz havayı garanti edere. Ek olarak, kibar tasarımı mutfakta çağdaş yaşam tarzı ile zarif bir uyumluluk sağlamaktadır.

Bir Falmec davlumbazı İtalya'da meydana gelen tasarıma, planlamaya ve üretime bağlılığın sonucudur. İşlemlerin tüm aşamaları İtalya'nın Treviso bölgesinde yer alan - Vittorio Veneto'da bulunan modern fabrikada gerçekleştirilmektedir.

130 çalışanın özel yetenek ve deneyimlerinden yararlanarak, başından sonuna kadar yüksek bir kalite ve performans standardını güvence altına almaktadır. Lazer çelik kesme teknolojisinden, otomatik katlamaya, kaynaktan boyamaya ve motorların ve elektronik ekipmanların son montajına kadar uzanan her bir işlem hassas ve düzgün olarak ele alınmaktadır.

Falmec ürünleri, her müşterinin ihtiyacını karşılamaya hazır olan bu bağlılık ve tutku sayesinde şekillenmektedir.www.falmec.com.tr

© 2013 BOĞAZİÇİ İTHALAT , ALL RIGHTS RESERVED              |              Bookmark and Share

E - BÜLTEN ÜYELİĞİ                                                           SMEG Türkiye    SMEG Türkiye    Boğaziçi İthalat    SMEG Türkiye

En güncel gelişmeler ve en yeni haberler, bültenimize üye olan kullanıcılar için özel olarak gönderilecektir.