SMEG, buzdolabına pantolon giydirdi !

İtalyan marka SMEG, çılgın tasarımlarına bir yenilik daha ekledi. Şirket, FAB 28 modeli buzdolabının tamamını denim kumaş ile kapladı!Son teknolojiyi, çılgın tasarımlarla sıra dışı ürünlere dönüştüren İtalyan SMEG, şimdi de buzdolabına jean giydirdi. SMEG, rahat, spor ve özgür yaşam tarzını yansıtan FAB 28 Denim buzdolabını, özel bir seri olarak sınırlı sayıda üretti. SMEG'in tüm dünyada toplam 200 adet satışa sunduğu denim kumaş kaplı özel seri buzdolabının 3 tanesi de, Türkiye'deki seçkin alıcılarını bekliyor.

Beyaz eşyanın renksiz dünyasını, gökkuşağına boyayarak, geçmişte sadece fonksiyonları ile dikkat çeken ürünleri, tıpkı mobilyalar gibi, dekorasyonun kişinin tarzını yansıtan vazgeçilmez parçası haline getiren SMEG, denim kumaşı kaplı yeni buzdolabı ile “şaşırtan ürünlerine” bir yenisini ekledi.

SMEG'in 50'li yıllardan ilham alan ünlü retro serisinde yer alan FAB28 modelinin, sınırlı sayıda üretilen bu yeni üründe dört bir yanı denim kumaş ile kaplandı. Jean giydirilmiş SMEG buzdolabı, tüm alışkanlıkları yıkan, eşi benzeri olmayan, modern ve uçuk bir dekoratif objeye dönüştü.

A+ enerji sınıfı ;
SMEG Türkiye Distribütörü Boğaziçi İthalat, İtalyan SMEG'in Avrupa ve ABD'de büyük ilgi gören, FAB 28 Denim modelini, Türkiye'de 5.990 TL'lik perakende satış fiyatı ile satışa sunuyor. 50'li yılların buz kompartmanlı buzdolabı tarzında üretilen bu özel model, A++ enerji verimlilik sınıfında ve 248 litre toplam net kapasiteye sahip bulunuyor. 222 litre taze yemek ve 26 litre dondurulmuş yemek kapasitesi bulunan buzdolabında, otomatik defrost, 3 ayarlanabilir cam raf, 1 meyve ve sebze çekmecesi ile 1 saklama kapı, 1 krom şarap rafı ve küp buz tepsisi yer alıyor.

SMEG'in Türkiye Distribütörü Boğaziçi İthalat, tüm SMEG ürünleri ile birlikte Türkiye'ye sadece 3 adet gelen FAB 28 Denim buzdolabını, İstanbul'da Beşiktaş Balmumcu'daki showroom'u Info'da sergiliyor. SMEG Info'da, tüketicilere tüm SMEG ürünleri ile ilgili ihtiyaç duydukları bilgiler ürünler üzerinde anlatılıyor.

En yakın satış noktasını öğrenmek için Boğaziçi İthalat'a 0212 251 07 07 numaralı telefondan, ulaşılabiliyor.

www.smeg.com.tr

HABER; http://www.emlaktasondakika.com/t/smeg_turkiye/SMEG_buzdolabina_pantolon_giydirdi/18752.aspx

© 2013 BOĞAZİÇİ İTHALAT , ALL RIGHTS RESERVED              |              Bookmark and Share

E - BÜLTEN ÜYELİĞİ                                                           SMEG Türkiye    SMEG Türkiye    Boğaziçi İthalat    SMEG Türkiye

En güncel gelişmeler ve en yeni haberler, bültenimize üye olan kullanıcılar için özel olarak gönderilecektir.