SMEG Chocolate Dream, kulbu ve logosu altın kaplı buzdolabı!

Tüm dünyada sadece 250 adet bir özel seri olarak üretilen ve 5 adedi de Türkiye'de satışa sunulan Chocolate Dream'in gördüğü büyük ilgi ve talep nedeniyle SMEG yönetimi tüketicileri kırmadı.


Sıra dışı ürünlerle, renkli ve farklı bir yaşam tarzı sunan İtalyan SMEG, tasarım ve teknolojiyi çikolata renkli bir rüyaya dönüştüren özel buzdolabı Chocolate Dream için, seri üretim kararı aldı. Sadece altın kaplama kulbu 2,5 yılda tasarlanan ve logosu da altın kaplama olan Chocolate Dream’i, SMEG Türkiye Distribütörü Boğaziçi İthalat, buzdolabından fazlasını arayanlar ve kendisini özel hissetmek isteyenler için Türkiye’de de satışa sunuyor.

SMEG’in 60’lı yıllardan ilham alan ünlü retro serisinde yer alan FAB28RCG sınırlı sayıda özel üretim kahverengi tek kapılı soğutucu, Avrupa ve ABD’de, Chocolate Dream adıyla tanınıyor. Farklı dönemlerde, farklı konseptlerde bir kerelik özel seriler üreterek, bunları çeşitli ülkelere sınırlı adetlerde paylaştıran SMEG, Chocolate Dream’de bu kez tüketicinin ısrarına dayanamadı. Türkiye’ye de sadece 5 adet gelen buzdolapları, tüm dünyada tüketicinin talebine yetmeyince, Chocolate Dream de, SMEG’in FAB serisinde seri üretimi gerçekleştirilen, canlı renklerdeki birbirinden çekici modeller arasına katıldı.

256 litre, A+ enerji sınıfı SMEG Türkiye Distribütörü Boğaziçi İthalat, İtalyan SMEG’in mutfağın ve hatta evin her yanına yakışan görkemli Chocolate Dream modelini, artık Türkiye’de de adet kısıtı olmaksızın satışa sundu. 256 litre brüt kapasiteye ve tropikal kompresöre sahip A+ enerji sınıfı Chocolate Dream buzdolabının Türkiye’de perakende satış fiyatı 5.990 lira. Kahverengi dış yüzeyi, altın kaplama özel tasarım kulbu ve logosu ile etkileyici bir tasarıma dönüşen Chocolate Dream’in soğutucu bölümünde, otomatik defrost, 3 ayarlanabilir cam raf, 1 meyve ve sebze çekmecesi ile 1 saklama kapı ve 1 krom şarap rafı yer alıyor. Buzdolabının ayrıca 26 litre kapasiteli dondurucu bölümü de bulunuyor.

SMEG’in Türkiye Distribütörü Boğaziçi İthalat, tüm SMEG ürünleri ile birlikte Chocolate Dream buzdolabını da, Türkiye’de 40’a yakın satış noktasında tüketici ile buluşturuyor.

Boğaziçi İthalat ayrıca Chocolate Dream ve SMEG’in diğer tüm güncel ürünlerini, İstanbul’da Beşiktaş Balmumcu’daki showroom’u Info’da sergiliyor.

Satış gerçekleştirilmeyen SMEG Info’da, tüketicilere tüm SMEG ürünleri ile ilgili ihtiyaç duydukları bilgiler ürünler üzerinde anlatılıyor.

En yakın satış noktasını öğrenmek için Boğaziçi İthalat’a 0212 251 07 07 numaralı telefondan, SMEG ile ilgili detaylı bilgiye de www.smeg.com.tr internet adresinden ulaşılabiliyor.

HABER; http://www.emlakkulisi.com/smeg-chocolate-dream-kulbu-ve-logosu-altin-kapli-buzdolabi/7288

© 2013 BOĞAZİÇİ İTHALAT , ALL RIGHTS RESERVED              |              Bookmark and Share

E - BÜLTEN ÜYELİĞİ                                                           SMEG Türkiye    SMEG Türkiye    Boğaziçi İthalat    SMEG Türkiye

En güncel gelişmeler ve en yeni haberler, bültenimize üye olan kullanıcılar için özel olarak gönderilecektir.