Casa Bugatti'den annelere özel Volo ekmek kızartma makinesi!

Casa Bugatti’nin Volo ekmek kızartma makinesi, estetik tasarımı, göz alıcı 9 farklı renk seçeneği, 6 farklı kızartma seviyesi ve diğer üstün teknolojik özellikleri ile hem “düşük kalorili”, hem lezzetli beslenme fırsatı sunuyor.

Renkli özgün tasarımlarıyla küçük elektrikli ev aletlerini, çok özel kişisel eşyalara dönüştüren İtalyan Casa Bugatti, annesinin sağlığını düşünenlere, çok şık ve işlevsel bir Anneler Günü armağanı sunuyor. Casa Bugatti'nin Volo ekmek kızartma makinesi, estetik tasarımı, göz alıcı 9 farklı renk seçeneği, 6 farklı kızartma seviyesi ve diğer üstün teknolojik özellikleri ile hem “düşük kalorili”, hem lezzetli beslenerek, sağlıklı ve formda kalma ayrıcalığı yaşatıyor.

Casa Bugatti Volo'nun, farklı tarz ve beğenilere yanıt veren renk seçenekleri, otantik (krom rengi), süt beyazı, sıcak kırmızı, elma yeşili, gece siyahı, sarı, krem, turuncu ve liladan oluşuyor. Birçok gelişmiş özelliği, eşsiz tasarım ile birleştiren Casa Bugatti Volo, birden fazla kızartma opsiyonu ile kalın dilimleri tutan bölmelerde, isteğe göre kızartma olanağı sunuyor. Yeterli boyuttaki ısıtıcı bagel gibi kalın dilimlerin uygun bir şekilde kızartılmasını sağlarken, aynı zamanda servis tepsisi olarak da kullanılabiliyor.

Cihaz tabanında bulunan entegre tepsi sayesinde ekmek kırıntıları düzgün bir biçimde toplanabiliyor. Asansör düzeneği sayesinde “go” tuşuna dokunmak, dilimlerin istenilen düzeyde kızartılması işlemini başlatmak için yeterli oluyor. Dilimleri içine alarak kızartan Casa Bugatti Volo, işlem bittikten sonra sesli uyarı ile birlikte sağlıklı ve lezzetli dilimleri yukarı çıkartıyor. Casa Bugatti Volo ekmek kızartma makinesi, kızartma fonksiyonlarını belirleyen elektronik seçici, tekrar ısıtma, defrost va bagel fonksiyonları gibi işlevsel teknolojik özellikleriyle, fark yaratıyor.

519 Liralık perakende satış fiyatı ile 40'dan fazla bayi ve Esse mağazalarında Casa Bugatti elektrikli ev aletlerinin Türkiye'ye distribütörlüğünü üstlenen Boğaziçi İthalat, tarzı ve kişiliği yansıtan, aksesuar kadar şık, ancak şaşırtıcı teknik özelliklere sahip, rengarenk Volo ekmek kızartma makinelerini, Anneler Günü için cazip bir armağan seçeneği olarak, 519 liralık perakende satış fiyatıyla satışa sunuyor.

Casa Bugatti Volo ekmek kızartıcısı, Boğaziçi İthalat'ın 40'dan fazla bayisi ile birlikte ESSE satış noktalarından da, satın alınabiliyor. 

Casa Bugatti'nin en yakın satış noktasını öğrenmek için Boğaziçi İthalat'a 0212 251 07 07 numaralı telefondan ulaşılabiliyor.

Boğaziçi İthalat, Casa Bugatti'nin tüm modellerini, ayrıca İstanbul'da Beşiktaş Balmumcu'daki showroom'u Info'da da sergiliyor.

© 2013 BOĞAZİÇİ İTHALAT , ALL RIGHTS RESERVED              |              Bookmark and Share

E - BÜLTEN ÜYELİĞİ                                                           SMEG Türkiye    SMEG Türkiye    Boğaziçi İthalat    SMEG Türkiye

En güncel gelişmeler ve en yeni haberler, bültenimize üye olan kullanıcılar için özel olarak gönderilecektir.