Casa Bugatti Italy Türkiye'de Satışa Sunuldu

İtalyan mutfak aksesuarları markası Casa Bugatti Türkiye'de satışa sunuldu. İlk olarak Nişantaşı ve Akmerkez Beymen Home'larda tüketici ile buluşan Bugatti ürünleri geniş yelpazesi ile Ital Deko'nun Nişantaşı showroomunda sergileniyor.

1923 yılında kurulan Casa Bugatti markası, başlangıçta manuel ve zanaata yönelik elişi becerileriyle üretim yaparken teknolojinin gelişmesiyle üretim sürecini çabuklaştıran döneme giriş yapmış. Fakat bu yeni düzen yapılan tasarımların üretim ve kalite kontrolünün tek tek yapılmasına engel olmamış. Birçok aşamadan geçen bu özel üretim ev ürünleri; mutfak aletleri, masa enstrümanları, sofra ve çatal-bıçak takımları...

Geçen zaman içinde yarattığı yeni tasarımıyla sadece İtalya'da değil dünyada da kalıcılığını ispat eden firma, bunu çeşitli sanatçı ve mimarlardan destek alarak gerçekleştiriyor. Ailenin dördüncü neslini temsil eden Clemente Bugatti, firmanın lideri olarak, "Pozitif bakış açısıyla sınırsız hizmet ve zamanı kullanarak, yüksek kalite ve müşteri tatminine ulaşmak bizim gelenekselleşmiş üretim felsefemiz" diyor.

Ital Deko tarafından Türkiye'ye getirilen marka Beymen Home'un Nişantaşı ve Akmerkez mağazalarında tüketici ile buluştu. Beymen Home mağazalarında Bugatti'nin özel tasarım bronz, titanyum ve altın kaplama çatal bıçak takımları, masa aksesuarları ve espresso makinesi gibi ürünleri bulunuyor. Bugatti'nin bütün ürünleri ise Ital Deko'nun Nişantaşı'nda bulunan showroomunda müşterilerini bekliyor.

Lorenzo Ruggieri, Innocenzo Riffino, Teseo Berghella, Nick Munro, Andreas Seegatz, Giuliana Corsini, Vigilio Bugatti gibi dünyaca ünlü tasarımcılar, her gün zevkle kullanılabilen ve ihtiyaçları maksimum oranda karşılayabilen rengarenk Bugatti'lerin yaratıcıları.

Bugatti çok yakında Ankara ve Bodrum'da faaliyete geçecek olan "exclusive shop"larda da yerini alacak.

HABERhttp://v3.arkitera.com/h37006-casa-bugatti-italy-turkiyede-satisa-sunuldu.html

© 2013 BOĞAZİÇİ İTHALAT , ALL RIGHTS RESERVED              |              Bookmark and Share

E - BÜLTEN ÜYELİĞİ                                                           SMEG Türkiye    SMEG Türkiye    Boğaziçi İthalat    SMEG Türkiye

En güncel gelişmeler ve en yeni haberler, bültenimize üye olan kullanıcılar için özel olarak gönderilecektir.